BAŞKAN TAVLI’DAN ULAŞIM ATAĞI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, Alanya’nın alt ve üstyapı çalışmalarının etkin bir şekilde yürütülmesi amacıyla kurum ziyaretleri gerçekleştirerek istişarelerini sürdürüyor.

Alanya Karayolları Şube Şefi Burak Yeşilyurt’u, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ziyaret eden Başkan Tavlı, Karayollarının Alanya’da yürütmüş olduğu çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi aldı. Toplantıda, şehrin yol bakımı, ve ulaşım projeleri gibi temel altyapı ihtiyaçları ele alındı.

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Alanya’mızın gelişimine ve sürdürülebilir kalkınmasına yönelik projelerin hayata geçirilmesi, ilçemizin daha yaşanabilir bir yer olması için önemlidir. Bu doğrultuda Karayolları Şube Şefi Burak Yeşilyurt ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede, şehrinizin önemli bir konusu olan ulaşım ağını güçlendirmek ve devam eden projelerimizin tamamlanabilmesi için atılacak adımlarımızın istişaresini gerçekleştirdik.

Alanya halkının daha iyi hizmet alabilmesi için gayretle çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!