Cebeci’ye önemli görev

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yatırımcı ve Hayırsever iş insanı Ahmet Cebeci (GİGDER)’ üyeliğine seçildi.
Mahmutlar’da önemli yatırımlara imza atan Oktay Cebeci Cami ve Oktay Cebeci Sağlık Ocağını yaptırarak hayırseverliğini ortaya koyan Cebeci İnşaat yönetim kurulu başkanı Ahmet Cebeci Gayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği’nin (GİGDER) 1. Olağan Genel Kurulunda Denetleme kurulu üyeliğine seçildi.
Gerçekleştirilen genel kurul sonrası başkanlığa Ömer Farut Akbal getirilirken, Alanya merkezli Elit İnşaat Grubu Ortaklarından Erhan Doğan Yönetim kurulu üyesi, Cebeci İnşaat ortaklarından Ahmet Cebeci Denetim Kurulu üyesi, Ataberk Real Estate sahibi Fatih Kabakçı yönetim kurulu üyesi ve Nihat RestProperty’un sahibi Nihat Tufan ise İcra kurulu üyesi oldu.
HEDEF YİRMİ MİLYON DOLAR
Gayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği (GİGDER) Başkanı Ömer Faruk Akbal, Gayrimenkul İhracatı 2025 Stratejik Eylem Planı’nın, 2020’de 6 milyar dolar olarak gerçekleşen yabancıya mülk satış gelirini yıllık 20 milyar dolara taşıyacağına inandıklarını söyledi.
Gayrimenkul sektörünün uluslararası arenadaki itibarını güçlendirecek fırsatlara odaklandıkları ve sürdürülebilir yeni politikaları katma değerli iş birlikleri ile birlikte uygulamaya koyacakları aydınlık bir dönemin arifesinde olduklarını dile getiren Akbal, salgına rağmen Türkiye’den konut talebinin bu yıl da artmaya devam ettiğini anlattı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!