ALKÜ’YE 30 YENİ DOKTOR GELDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Doç. Dr. Oğuz Karahan’ın Antalya İk Sağlık Müdürü, Doç Dr. Ylmaz Güler’in de Başhekim olmasının ardından adeta çağ atladı

BİR dönem büyük sıkıntılar yaşanan ve şikayetlerin odak noktası haline gelen Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde zor günler geride kaldı. Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi iken Antalya İl Sağlık Müdürü olaak atanan Doç. Dr. Oğuz Karahan, Yeni Alanya’ya yaptığı özel açıklamada, Alanya’nın kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ifade ederken, “Bir dönem başhekimlik görevinde bulunduğun Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ihtiyaçları ve eksiklerinin giderilmesi için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Hem fiziki anlamda hem de personel eksiği anlamında hastanemizi destekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

30 YENİ DOKTOR GELDİ

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler de hastaneye toplam 30 yeni doktor geldiğini ifade ederken, ”

Hematoloji uzmanı, plastik cerrahi uzmanı, yetişkin allerji immünoloji uzmanı, dermatoloji uzmanı, 2 tane kalp damar cerrahisi, adli tıp uzmanı, 5 tane çocuk hastalıkları uzmanı, 2 tane kardiyoloji uzmanı, genel cerrahi uzmanı, kulak burun boğaz uzmanı ve 14 tane pratisyen hekim olmak üere 30 tane doktorumuz göreve başladılar.” dedi.

YENİ BÖLÜMLER AÇILIYOR

Yeni doktor atanması ile birlikte erişkin allerji bölümünün de açılacağını belirten Başhekim Yılmaz Güler, “Antalya bölgesinde bir ilk olan Pulmoner Rehabilitasyon Ünitesini hizmete açtık. Hastalarımıza yeni sağlık hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz. Hastaneye gelemeyecek durumda olan yatağa bağımlı hastalarımız için bazı bölümlerimizde görüntülü muayene sistemini aktifleştirdik. Dil ve Konuşma Terapisti polikliniğini açtık ve vatandaşlara hizmet vermeye başladı.” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!