Belediye ‘Vatan’ dan başladı –ok-mert-1.sayfa

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Vatan Caddesindeki bozuk parke taşlarını sosyal medyada paylaşan MAHKOD Başkanı Mesut İlhan bir gün sonra yolda çalışmaları görünce Başkan Yücel ve Fen işleri Müdürü Yusuf Akın’a teşekkür etti.

Mahmutlar’daki parke taşllı yollar’ın hepsi bozuk!. Bu konuya Dikkat çeken Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Gazeteci Mesut İlhan sosyal medya hesabından “Vah Mahmutlarım Vah!… Cezan ne zaman bitecek. Vatan Caddesinden hiçbir Alanya Belediyesi yetkilisi geçmiyor sanırım değilse bu Cadde 6.5 yıldır böyle kalmazdı”. Diye paylaşımda bulundu. Bu paylaşımdan bir gün sonra Alanya Belediye Fen işleri ekibi ve iş makineleri Vatan Caddesinde çalışmalara başladı. Çalışmaları yerinde izleyen MAHKOD Başkanı Gazeteci Mesut İlhan yine sosyal medyadan Başkan Yücel ve Yusuf Akın’a teşekkür etti.

İLHAN “GÖREVİMİZİ YAPIYORUZ”

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan Mahmutlar’daki üstlendiğimiz misyonu yerine getiryoruz, görevimizi yapıyoruz dedi. İlhan “Mahumtların Korunması ve Yaşatılması için MAHKOD Derneği gibi önemli bir sosyal kuruluşun Başkanıyım. Ayrıca denetleme ve uyarma göervimiz olan Gazeteciyim. Belediyelerin,  Hükümetin veya Muhtarlığın yapmadıkları ve ya görmedikleri işleri vatandaşa duyurma görevimiz var, bu görevi yerine getiriyoruz. Bu uyarılarımız dikkate alındığı zamanda ilgili mercilere teşekkür ediyoruz. Bizim gibi Koruma Derneklerinin görevi ve gazetecilerin işi zaten budur, biz de üzerimize düşen görevi layıkı ile yapmaya çalışıyoruz” dedi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!