Buda gelecekmiş başımıza!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Belediyesi döneminde Akdeniz’in parlayan yıldızı haline gelen Mahmutlar’a Yücel döneminde hizmet ve yatırım gelmez oldu.

‘Mahmutlar’a Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında dişe dokunur bir hizmet yapılmadı’ eleştirileri her geçen gün daha da artıyor. Mahmutlar 40 yıllık Belediyelik döneminde hiç bu kadar kötü yönetilmedi açıklaması yapan Mahmutlar halkı, “Son 6.5 yıldır Belediyemiz Bütünşehir yasası ile kapatıldı. Alanya Belediyesi yönetiminde Mahmutlar’a bir iki parktan başka bir şey yapılmadı. Hizmet fakiri olduk, ne yollarımız ne de kaldırımlarımız şehrimize yakışmıyor. Mahmutlar Adem Murat Yücel’e en yüksek oyu vermenin cezasını çekiyor” dediler.

“MAHMUTLAR HİÇ BU KADAR KÖTÜ YÖNETİLMEDİ”

1974 ile 2014 yılları arasında Belediyelik olan Mahmutlar’ın en başarısız Belediye Başkanları döneminde bile, Başkan Yücel dönemindeki son 6,5 yıldır kötü yönetilmediğini açıklayan vatandaşlar, “Parke olan yollarımız paldur küldür durumda, kaldırımlarımızdaki çalışmalardan sonra üzerinde yürünmez hale geldi. Orta rejüjdeki peyzajlara gereken çalışma yapılmıyor, insanlar caddelerdeki ağaçlar budanmadığı için ağaç altlarından geçerken kafalarını eğip geçiyorlar” açıklamasında bulundular.

“KOSKOCA BİR MEZRA GİBİ”

‘Mahmutlar’da belediye yatırımları niye yok?’ diyen vatandaşlar, “50 bine dayanmış metropol bir şehirde maalesef bir kültür merkezi yok! Sinema, Tiyatro salonları yok! Konferans salonu yok! Sahil Caddesi rezalet. Alt geçitler turizm şehrine yakışmıyor. Gül gibi Beldemiz yasayla birlikte kaderine terk edildi, koskoca bir mezra gibi olduk. Kısacası Alanya Belediyesi Mahmutlar’a hiç bakmıyor. Buda mı gelecekti başımıza, oysa Adem başkana en fazla oyu Mahmutlar olarak biz verdik” dediler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!