BAŞKÖY “OY HAK EDENE VERİLMELİDİR”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Mahallesi Muhtar Adayı Kademşah Başköy Gazetemiz aracılığıyla seçmene açıklamalarda bulundu. Sayın Mahmutlar Mahalle halkı; 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Seçimlerde inşallah Mahallemize ve Vatanımızın her bir noktasına seçilmeyi Hak eden insanlar seçilir.

Önderimiz ATATÜRK’ün kurduğu kıymetli vatanımızın her santimi Başarılı, Çalışkan, Eğitimli, Vicdan muhasebesi yüksek yöneticilere layıktır. Atatürk’ün başlattığı çoklu seçim demokrasi gereğidir. Mahallemiz de Muhtar Aday Sayısının artması sevindiricidir. Demokrasinin gelişmişliğini ifade eder. Ancak; Muhtar Adaylığı, tanıdığım kişi sayısı çok oy verenim olur diye heveslenilecek makam değildir. Bilene Taşın Altına el koymaktır. Adayın çok yönlü birikimi gerekir, Muhtar olmak çeşitli birikimi gerektirir. Mahmutlar Mahalle halkından, Eğitimiyle, Ticari birikimiyle, Kişiliğiyle Mahallemizi temsil edebilecek, Sorunlara Akılcı çözüm bulabilecek çalışkan Muhtar adayı benim.

AZALARIM HİZMETE HAZIRDIR

Seçimlerde her bir oy, Önem arz etmektedir. Oy hak edene kullanıldığında kıymetlidir. Türkiye’nin her neresinde olursa olsun, Oy Hatır için kullanılmamalı, Hatır için kullanılan oy Türkiye’ye zarardır. Kullanılan bölgeyi geriletir. Mahmutlar Mahallesi halkından, Mahallemiz yararına Muhtar seçimini iyi değerlendirmelerini rica ediyorum.

Halkla İlişkiler ve Mimarlık Mezunuyum. Seçim Çalışmalarıma 65 gün önce başladım. Her bir Azamın Üniversitenin çeşitli bölümlerden Mezun olması ve olumlu yaşam birikimi olan düzgün kişiliğe sahip olmaları vazgeçilmezimdi. Bu nedenle; 8. Azamı 30 gün önce temin edebildim. Sekiz mükemmel azalarımla birlikte Mahallemize, Mükemmel hizmete hazırız. Üstün başarıyla hizmet verebileceğimize inanıyorum.

Daha önce Mahmutlar Post Gazetesinde çıkan açıklamalarımda projelerimi izah ettim, İnşallah seçildiğimde, Projelerime ilave olarak Kurban Bayramlarında kurbanlarımızın hijyenik ortamlarda kesilebilmesi için; Mahmutlar Mahallesindeki Kurban kesim yeri yetersizdir, daha kapasiteli olmasını sağlayacağız. Muhtar olduğumda evinde kedi, Köpek gibi can dostlarımızı barındıran, kişi ya da ailelerimizin, istek ve görüşlerine açık olacağım.

Mahmutlar Post Gazetesinin ulaştığı herkesten, rica ediyorum Gazetelerde yayınlanan Bu yazımı ve mümkünse önceki yazılarımı da Mahallemiz yararına, telefonunuz aracılığıyla tanıdıklarınızla lütfen paylaşın. Gazete almayan seçmenlerde okuyup değerlendirsinler. Oylar bölünmesin. İsabetli olsun. Mahmutlar Mahalle halkının tamamının oylarına talibim, Herkese hayırlı Ramazanlar. Ramazan ayı sonrası çifte bayram yapalım. Mahalle Halkına saygılarımla.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!