1. Haberler
  2. Güncel
  3. BAŞKAN ERDEM, ALANYA’NIN TANITIMI İÇİN KOLLARI SIVADI

BAŞKAN ERDEM, ALANYA’NIN TANITIMI İÇİN KOLLARI SIVADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Alanya ekonomisi için yaptığı çalışmaların yanı sıra Alanya’nın tanıtımı için de çalışmaya devam ediyor.

Yurt dışı iş gezilerinde ve fuarlarda Alanya’nın tanıtımını en üst düzeyde yapan Başkan Erdem, şimdi de SunExpress Havayolları ile bir anlaşma yaparak, SunTimes Dergisi’nde 2 tam sayfa Alanya tanıtımı gerçekleştirdi. Yapılan tanıtım uçaklarda ve dijital ortamda 5 milyonu aşkın kişiye ulaşacak.

Başkan Erdem’in konuyla ilgili açıklaması şu şekilde: “Göreve gelmeden önce Alanya’nın tanıtımı ve marka değerine değer katmak için çalışmalar yapacağımıza söz vermiştik.
Bu kapsamda Alanya’mızın tanıtımı konusunda dünyanın hemen hemen her noktasına uçuş yapan SunExpress Havayolları ile bir anlaşma yaptık.
Yaptığımız anlaşma ile uçaklarda koltuk ceplerinde yolcular için sunulan SunTimes Dergisi’nde 2 tam sayfa Alanya tanıtımı yaptık.
Doğru yerde doğru tanıtım ilkesinden hareketle Alanya’mızın tarihi ve doğal güzellikleri ile ilgili görsellerin ve bilgilerin yer aldığı reklam çalışmamız SunExpress Havayolları’nın yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında 2 buçuk milyon yolcuya ulaşacak.
Uçaktaki koltuk ceplerinde tüm uçuşlarda yer alacak derginin yanı sıra Turkcell, Türk Telekom, Vodafone dijital dergiliklerdeki yayınlarla beraber artı 3 milyon aboneye daha ulaşacak.
Yani toplamda 5 milyonu aşkın kişiye Alanya’mızı tanıtacağız.
Alanya’mızın tanıtımını yapıp, değerine değer katmak için bu tür çalışmalar bizim olmazsa olmazımız.
Alanya’mız için projeler üretmeye, marka değerini yükseltmek için çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!