Muhtar dediğin böyle olur…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaylalı Mahallesi Muhtarı Sait Şahin adeta bir Belediye Başkanı gibi Mahallesi için arı gibi çalışmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ve Alanya Belediyesi Başkanları ile sıcak iletişim halinde olan Şahin Mahallesi’ne hizmet yağdırıyor.
Yaylalı Muhtarı Sait Şahin 5.5 yılda Mahallesi’ne 2 Camii, Düğün Salonu, Çocuk Parkı, Sıcak Asfalt, Güvenlik Kameraları, Okul Çevre düzenlenmesi, Sulama suyunda büyük indirim, Mezarlıklara Çevre koruması ve Namazgahlıklar inşaa ettirdi. ‘Her Mahalle’ye böyle bir Muhtar gerekli’ diyen vatandaşlar, hiçbir hizmet yapmayan bölge Muhtarlarına da sitem ettiler.
“ALDIĞI OY’UN HAKKINI VERİYOR
Belediye Başkanlarının Yurt dışı ve Yurt içi gezi programları davetine katılmayan Yaylalı Muhtarı Sait Şahin, “Ben Yaylalı halkına hizmet için seçildim gezi ve tatil yapmak için değil, Bana iki seçimde verilen oy’un hakkını vermek için gece gündüz çalışıyorum, aza arkadaşlarım ile yaptığımız hizmetlere yeni önemli projeler ile devam edeceğiz. Yaylalı halkı hak ettiği hizmeti fazlasıyla alacak” dedi.
“SANKİ BELEDİYE BAŞKANI”
Yaylalı Muhtarlığında 5,5 yılı arkada bırakan Muhtar Şahin, Yaylalı Akçataş mevkiinde bulunan eski Camiyi yıkarak yerine 350 kişilik yeni bir Camii, yapımı hala devam eden Karakoyak Mevkiine 450 kişilik Camii lojmanı ile birlikte hizmete 2 ay sonra girecek. Okul çevresine parke taşı uygulaması ve okul tadilatı. Düğün ve Toplantı Salonu, Çocuk Parkı, Üç kilometre sıcak asfalt, 6 noktaya güvenlik Kamerası, Sulama suyunun saat ücretini 25 liradan 9 liraya indirilmesi, mezarlık çevre koruma ve namazgahlıkların yapılması ve Yaylalı halkının yaylası olan Boyalı Yaylası’na su borusu ile sulama suyu hizmeti getirdi. Yöre halkı Muhtar Şahin İçin, ‘Muhtar değil sanki Belediye Başkanı’ yorumları yapmaya başladılar.
MUHTAR ŞAHİN: “İŞİM HİZMET ETMEK”
Yaylalı Mahallesi Muhtarı Sait Şahin Mahmutlar Post Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, “İşim gezip tozmak değil, sadece mühür vurmak için Muhtar olmadım. Yaylalı halkının verdiği oy’a layık olmak için gece gündüz aza arkadaşlarımla çalışmaya devam ediyorum. Şu anda açıklayamayacağım Yaylalı Mahallemin gelişmesi için çok büyük projelerim var. İki ay sonra inşaatı devam eden Karakoyak mevkindeki Camimiz hizmete girecek ve daha sonra aza arkadaşlarımızın birisine mührü vererek biraz dinleneceğim, sonrasında yine önemli projelerimize başlayacağız” dedi. Muhtar Şahin, “Bu hizmetleri hayata geçirmemizde bize desteklerini esirgemeyen ve yardımcı olan Antalya Büyükşehir Belediyesine, Alanya Belediyesine, Hayırsever vatandaşlara ve Yaylalı Mahallesi halkına çok çok teşekkür ederim” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!