reklam
reklam

ELA'YA KONSER. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

27 Haziran 2022 - 23:24

ELA’YA KONSER

ELA’YA KONSER
Son Güncelleme :

21 Mayıs 2022 - 8:41

123 views

SMA hastası Ela bebeğin tedavisine katkı için Gazipaşa’da pazartesi günü konser düzenlenecek. Konserde sahne alacak olan Ümran Gülcan, Alanya’da gerçekleştirdiği ziyaretlerde davetlerini sürdürüyor.

Alanya’da yaşayan Hayrullah Ünal ile Nuray Ünal çiftinin minik kızları SMA hastası Ela bebek için Gazipaşa’da açık hava konseri düzenlenecek. Opet BE-DA Petrol ve Moil Çelikler Petrol sahibi, iş insanı Hasan Çelik’in katkılarıyla 23 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak konserde ses sanatçısı Ümran Gülcan sahne alacak. Ücretsiz olarak düzenlenecek konserde Ela bebek için yardım toplanacak. Gazipaşa ve Alanya halkını bir araya getirecek konserde toplanacak yardımlar, SMA hastası Ela bebeğin tedavisinde kullanılacak. Konser öncesi Alanya’ya gelen ses sanatçısı Ümran Gülcan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve çok sayıda yöneticiyi ziyaret ederek konsere davet etti. Ziyaretten ve davetten dolayı memnuniyetini ifade eden Türkdoğan da tüm Alanya halkına konsere katılma çağrısında bulundu.

reklam
reklam