reklam
reklam

A&N HAİR STUDİO HİZMETTE. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

30 Eylül 2022 - 15:03

A&N HAİR STUDİO HİZMETTE

A&N HAİR STUDİO HİZMETTE
Son Güncelleme :

05 Nisan 2022 - 19:07

388 views

MAHMUTLAR’A modern ve kalite düzeyi yüksek işyerleri açılmaya devem ediyor. Dünyanın her noktasından yerleşik yaşayan yabancı vatandaşların gözdesi olan Mahmutlara A&N HAIR STUDIO (kuaför salonu) Hizmete açıldı.

İşletmeciliğini Anıl İlhan ve Necmettin Kısa’nın yaptığı A&N HAİR STUDİO’nun açılışı kurdelesini AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir gerçekleştirdiler. Mahmutlar Atatürk Caddesi Emirhan Sitesi altı. ASAT hizmet binası yanında bulunan Kuaför açılışına Alanya Belediye Meclis üyesi Kayhan Balta, AK Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Ali Koç, CHP Mahmutlar Mahalle Başkanı Mehmet Çabuk, İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Eren Bahçeci, Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Mesut İlhan, Turizmci Kasımoğlu Kerim Yılmaz esnaflar ve vatandaşlar katıldılar. Mahmutlar Post Gazetesi olarak yeni işletmenin bölgemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

reklam
reklam