Alanya ATABEM’de kayıtlar devam ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Atatürk Bilgi Eğitim Merkezi ( ATABEM) kış dönemi kurslarında eğitim dönemi 7 Kasım Pazartesi günü başlıyor. Alanya ATABEM’de kayıtlar ise devam ediyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ATABEM Kurs Merkezlerinde, çocukların ve gençlerin derslerini destekleyici programlarla eğitim hayatlarına katkı sağlamaya devam ediyor. Kış dönemi 4,5,6,7 ve 8. sınıflara yönelik akademik, kültürel ve sanatsal alanlarda açtığı kurslarla öğrencilerin başarılarını arttırıyor.

ÖĞRENCİLER 24 BRANŞTA EĞİTİM ALACAK
Antalya merkezde 7, ilçelerde ise 4 olmak üzere toplam 11 merkezde kış dönemi kursları açıldı. Kurs merkezlerinde çocuklar, bilgisayar kullanımı, coğrafya, drama, fen bilimleri, fizik, gitar, hızlı okuma, İngilizce, karakalem, kimya, matematik, modern dans, piyano, resim, satranç, sosyal bilgiler, tarih, taş boyama temel robotik ve kodlama, Türk dili ve edebiyatı, Türkçe ve zeka oyunları gibi 24 branşta eğitim alacak.

Alanya ATABEM’ de kayıtlar devam ediyor.
Aileler Alanya’daki kurs merkezine kayıtlarını yaptırmaya devam ediyor. Kayıt için velilerin Alanya ATABEM’e şahsen müracaat etmeleri, bilgi için ise 0242 313 09 43 aramaları gerekiyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!