Alternatif bir Cadde

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Cumhuriyet Mahallesi ile Yeni Mahalle arasında yeni bir alternatif Cadde meydana geliyor. Mehmet Çakır Caddesi’nde bulunan Hayat Restaurant ile Yeni Mahalle Menderes Bulvarında Cumartesi günleri kurulan semt pazarı arasında yeni bir Cadde hayata geçiyor. Şuanda bazı bağlantıların eksik olduğu alternatif Cadde, Cumartesi pazarı içinde yeni açılacak olana Migros market arkasından, Merkez Camii’nin ön kısmı ve Şükrü Kaptanoğlu Lisesi önünden Mehmet Çakır Caddesi’ne bağlanıyor. Bu Caddelerin bazı bölümlerinde parke ve altyapı çalışmaları bitirilmiş vaziyette. Bu Cadde bitirildikten ve bağlantıları kurulduktan sonra Mahmutlar’da, Barbaros ve Atatürk Caddesi arasında alternatif bir Cadde oluşarak, başta trafik yükünü rahatlatacağı görüşü hakim.
Mahmutlarlı vatandaşlar, “Cumhuriyet Mahallesi ile Yeni Mahalle arasındaki alternatif olabilecek Cadde, Mahmutlar’ın kaderini değiştirecek. Burası hem trafik, hem de yeni iş yerlerinin belde de hizmet edebilmesi için önemli bir Cadde olabilir.
Belediye yetkililerinin bir an önce bu Cadde ile ilgili çalışmalara başlamasını bekliyoruz. Bazı yerlerde bağlantı ve alt yapı çalışmaları eksik, bu eksikliklerin giderilmesi ve üst yapı düzenlemesi ile birlikte yeni bir Cadde kazanılabilir” dediler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!