ALPER ÖZTÜRK, ÖĞRENCİLERE HEKİMLİK MESLEĞİNİ ANLATTI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Alper Öztürk ve Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Kaan Sağlam, Ahenk Projesi kapsamında Demirtaş Çok programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Uzm. Dr. Öztürk, öğrencilerin kariyerlerini planlamada meslekleri daha iyi tanıyabilmeleri, meslek seçiminde doğru karar vermeleri, ileriki hayatlarına doğru yön vermeleri adına hekimlik mesleğini anlatarak deneyimlerini öğrencilerle paylaştı. Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Alper Öztürk öğrencilere seslenerek: “Meslek seçiminiz size ait olmalıdır. Hedefleriniz doğrultusunda geleceğinize yön vermelisiniz. Hekimlik mesleğini seçmek isteyen öğrencilerimizin esas merkezi maddiyat olmamalıdır. Hekimlik topluma ve insana hizmet için yapılır. İnsan hayatına dokundukça bu size mesleki tatminlik verir. Çok kutsal bir mesleği icra ettiğinizi anlarsınız. “sözlerine yer verdi.
Uzm. Dr. Alper Öztürk, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Kaan Sağlam ve okul yönetimi öğrencilerle birlikte daha sonra kitap okuma etkinliği düzenledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!