ALGC hızlı başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

22 Şubat 2022 tarihinde kuruluşunu tamamlayarak hizmete giren Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti (ALGC), henüz 1 ayını doldurmadan üyelerine önemli hizmetler sundu ve sunmaya devam ediyor

KISA adı ALGC olan Alanya Aktif Gazeteciler Cemiyeti,
Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Kesen ile Kurucular Mesut İlhan, Teoman Eriş, Zeliha Oner, Kübra Kaş, Mehmet Ali Parmaksız ve Ramazan Kurnaz tarafından 22 Şubat 2022 tarihinde kuruluşunu tamamlayarak hizmete girmesinin ardından üyelerine önemli hizmetler sundu ve yeni hedefler belirledi.
ALGC’nin çalışmaları hakkındaki soruları yanıtlayan Kurucu Başkan Ferit Kesen “Gerçek gazeteciler ile basın emekçilerinin cemiyeti ALGC, öncelikli olarak üyelerinin ücretsiz otopark ve halk otobüsü hizmetlerinden yararlanmasını sağladı. Ardından üyelerinin özel hastane sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesi için bir anlaşma yaptı. Bu anlaşma gereği ALGC üyeleri özel hastane sağlık hizmetlerinden ‘Fark ücreti ödemeden’ yararlanacak. Üyelerimizin eş ve çocukları ile bakmakla yükümlü oldukları anne ve babaları ise özel hastane sağlık hizmetlerinden yüzde 50 indirimli yararlanacak. Ayrıca üyelerimizin özel işletme hizmetlerinden indirimli olarak yararlanmaları için anlaşmalarımız ve çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonra öncelikli hedeflerimiz arasında cemiyetimize ve üyelerimize yakışır bir dernek merkezi kurmak var. Bu yönde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Ayrıca üyelerimizin uygun koşullarda ev sahibi olabilmeleri için TOKİ (Toplu Konut İdaresi) nezdinde çalışmalar yürütmek de öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu konuda arsa tespitini yaparak, ön çalışmalarımızı tamamlamış bulunmaktayız. ALGC, Alanyamıza ve ülkemize hizmetleri sırasında gerçek gazeteciler ve basın emekçilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya, onlara güç vermeye devam edecek” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!