reklam
reklam

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir: “Alanya için çalışıyoruz”. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

10 Ağustos 2022 - 05:56

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir: “Alanya için çalışıyoruz”

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir: “Alanya için çalışıyoruz”
Son Güncelleme :

24 Mart 2020 - 11:19

69 views

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan’ı Gazete sahibi Mesut İlhan’ı ziyarette bulundu. Mahmutlar Menderes Bulvarı deterjanlı suyla yıkandı.
Alanya Belediye Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir, Temizlik işleri Müdür yardımcısı Ahmet Emre, Alanya Belediyesi Basından sorumlu Ahmet Benli ve Mahmutlar Temizlik işleri sorumlusu Necati Bağışlayıcı ile birlikte Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Mesut İlhan’ı gazete ofisinde ziyaret de bulundular.
DEMİR, “TÜM PERSONELLERİMİZLE BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”
Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir,“başta sahiller olmak üzere her yeri temizliyoruz halkımızın ve konuklarımızın memnuniyeti bizler için önemli” dedi. Demir, “Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkler Mahallesi sınırları içerisine yapılacak olan Katı atık bertaraf tesisleri 1 Haziran 2020 hizmete açılmasını bekliyoruz. Bu tesis açıldıktan sonra çalışmalarımız daha da iyileşecek. Mahmutlar ve Alanya Bölgemizde başta alt geçitler olmak üzere her alanı temizliyoruz. Çalışmalarımızdan halkımızın memnun olması bizleri de daha fazla çalışmaya sevk ediyor” dedi.
İLHAN,“HALKIMIZ TEMİZLİK İŞLERİNDEN MEMNUN”
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı ve Mahmutlar Post Gazetesi sahibi Gazeteci Mesut İlhan görüşmede Mahmutlar halkı,“Alanya Belediyesi’nin temizlik çalışmalarından 6 yıldır çok memnun” dedi. İlhan, “Belediyemizin temizlik işleri 6 yıldır yaptığı özverili çalışmaları ile halkımızı çok memnun etmektedir. Gazetemize gelen temizlikle ilgili ihbarları Mahmutlar da ki temizlik sorumlularına bildirmemiz halinde anında müdahale edilerek yerine getiriliyor. Yaz aylarında alt geçitler ile ilgili halkımızın haklı eleştirileri olabiliyor bunlarıda çözüm noktası olarak ilgili birimlere bildiriyoruz. Mahmutlar bizim, Alanya bizim el birliği ile daha yaşanılabilir bir Alanya oluşturmalıyız” dedi.

reklam
reklam