Yeni yaşında yeniden doğdu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardio Vasküler Cerrahi (KVC) Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören Şenol Isırgan’a doktorları Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Özgür Akkaya, ALKÜ Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doçent Doktor Oğuz Karahan ve yoğun bakım hemşireleri tarafından sürpriz bir doğum günü düzenlenerek 60. yaşı kutlandı.
Hasta Isırgan’ın diyabete bağlı koroner arter hastalığı nedeniyle kalp damar kliniğine yatırıldı. Yapılan tetkikler sonucunda sağ ve sol kalp damarlarının ileri derecede daraldığı saptandı. Hekimleri Uzman Dr. Özgür Akkaya ve Doçent Doktor Oğuz Karahan tarafından 14.04.2022 Perşembe günü 4’lü bypass ameliyatına alındı. Başarılı geçen operasyon sonunda KVC Yoğun Bakımda tedavisi devam eden Şenol Isırgan’ın doğum günü olduğunu öğrenen hekimleri ve yoğun bakım hemşireleri tarafından “1 nefeste 2 pasta” sloganıyla doğum gününü kutladı. 60. yaşını hastanede kutlayan Isırgan, o anların kendisi için her zaman özel olarak kalacağını söyledi. Şenol Isırgan,” İlk defa böyle bir camiaya katıldım. Yeniden doğmuş gibi yeniden yaş aldığımı hissettim. Hepsi melek gibi. Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Hocam Özgür Akkaya, Oğuz Karahan Bey’e ve hemşirelerimize teşekkür ederim. İyi ki varlar” dedi.
Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Özgür Akkaya ve Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doçent Doktor Oğuz Karahan ise “ Hastamızın doğum günü olduğunu duyduğumuzda yeni yaşına tek başına girmesini istemedik. Mutlu olduysa ne mutlu bizlere” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!