reklam
reklam

AK Partili Kadınlar Post'ta. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 17:54

AK Partili Kadınlar Post’ta

AK Partili Kadınlar Post’ta
Son Güncelleme :

11 Ağustos 2020 - 14:36

182 views

Alanya AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülay Güvenç ve yönetim kurulu üyeleri Mahmutlar Post Gazetesine ziyarette bulundular.
Mahmutlar Post Gazetesi ofisinde Gazete sahibi ve Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Gazeteci Mesut İlhan ile bir süre sohbet eden AK Parti Alanya Kadın Kolları Başkanı Gülay Güvenç ve yönetim kurulu üyeleri Alanya ve Mahmutlar üzerinde görüş alışverişinde bulundular. Sıcak ve samimi bir havada geçen görüşmelerden sonra Gazete sahibi Mesut İlhan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İlhan, “AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülay Güvenç ve Yönetim Kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederim. Görüşmelerimiz Alanya ve Mahmutlar üzerine oldu. Gazeteci ve Siyasetçi dayanışması ile bölgemize yapılacak olan hizmetler konusunda sözleştik. İnşallah yapılacak olan hizmetler ve yatırımların takipçisi olacağız” dedi.

reklam
reklam