reklam
reklam

Ahmet’ten Haber Var. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

8 Aralık 2022 - 21:56

Ahmet’ten Haber Var

Ahmet’ten Haber Var
Son Güncelleme :

03 Ağustos 2021 - 16:56

120 views

 

Mahmutlar ’lı SMA Hastası Ahmet bebeğimizden Mahmutlar halkına Mahmutlar Post Gazetesi aracılığı ile selam var. Mahmutlar Post Gazetesi imtiyaz sahibi Gazeteci Mesut İlhan’ı bilgilendirmek için arayan Baba Kerim Çaltı Amerika’da tedavi sürecinde her şeyin yolunda gittiğini bildirdi. Mahmutlar Halkını ve kızını çok özlediğini dile  getirdi ve ille de vatanım dedi.

TEDAVİ DEVAM EDİYOR

Amerika’daki hastanenin çok üst düzeye olduğunu açıklayan baba Kerim Çaltı “ Ahmet’imizin tedavisi devam ediyor. Haftada 2 gün fizik tedavisi var. Bu hastalığın en önemli ilacı ‘Zolgensma’ ilacı verildi. Zolgensma ilacı böbreklere zarar vermesin diye her gün ‘Sitroit’ adlı bir ilaç veriliyor. İnşallah tedavi sürecimiz başarılı biter bizde ülkemize döner sizlerle kucaklaşırız. Ahmet bebeğimize yardım eden, destek olan başta Mahmutlar’lı hemşehrilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımıza Mahmutlar Post Gazetesi aracılığı ile selam gönderiyorum” dedi.