AK PARTİSİZ KAZANIRIM İDDİASI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yakın çevresine ‘AK Partisiz rahat kazanırım!’ dediği iddia ediliyor.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in şok sözleri Alanya’da Cumhur İttifakını bitirebilir. Başkan Yücel’in yakın çevresinden edinilen bilgiye göre 2019 yılında Cumhur İttifakının oylarıyla Alanya Belediye Başkanı seçilen Adem Murat Yücel’in 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde Alanya’da AK Parti’nin desteğini almadan “Ak Partisiz daha rahat seçimi kazanırım” şeklinde söyleminin olduğu iddia edildi. Ayrıca en son yapılan yerel seçimde AK Partili yöneticiler bana  destek vermediler dediği de kamuoyunda yankılanıyor.

İddia edilen bu söylem kamuoyunda ve halk arasında şok etkisi yarattı. Başkan Yücel’in yakın çevresine söylediği iddia edilen bu cümlelerinin ardından Cumhur İttifakının Alanya’da bitebileceği gündeme geldi. Geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan Genel Seçimde MHP’nin Alanya’da 22.604 oy, Ak Parti’nin ise 60.900 oy alması nedeniyle Başkan Yücel’in hangi kaynaklara dayanarak bu söylemde bulunduğu merak konusu oldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!