AHMET BEBEĞİN ‘YILDIZ’I PARLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Belediye Başkanın eşi Yıldız Yücel dün akşam İnstagram üzerinden yaptığı canlı yayımla Ahmet Bebeğe tam 610 bin lira bağış topladı. MAHKOD Başkanı Mesut İlhan Başkanları göreve davet etti.

 

Mahmutlar ’lı SMA tip 2 Hastası Ahmet Bebeğe Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in eşi Yıldız Yücel dün akşam sosyal medya İnstagram üzerinden organize ettiği yardım programın da 12.200 balon satarak tam 610 bin liralık yardım topladı.

YILDIZ YENGE UMUT OLDU

SMA tip 2 Hastası Ahmet Bebeğe yardım kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD)’ un ikinci defa başlattığı “Benim Fitrem Ahmet Bebeğe,  ya Senin Ki” kampanyası tüm hızı ile sürerken Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in eşi Yıldız Yücel dün akşam sosyal medya İnstagram üzerinden organize ettiği programda 12.200 balon satarak tam 610 bin lira yardım topladı. Gecenin geç saatlerinde canlı yayına bağlanan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Alanya halkına seslenerek ‘Ahmet Bebeğe yardımlar sürecek’ mesajı verdi.

İLHAN  YÜCEL VE ŞAHİN’İ GÖREVE DAVET ETTİ

Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan Alanya Belediye Başkanı Adem  Murat Yücel ve Alanya Ticaret Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’i Ahmet Bebeğin yaşaması için göreve davet etti. İlhan “İlçemizde yardım çığlığı atan beni yaşatın diyen bir Ahmet Bebeğimiz var. Duyarlı olan Halk topluluğu çeşitli organizasyonlarla Ahmet bebeğe yardım için çapalıyor. Başkanımızın eşi Yıldız yengemizde tüm mücadelesi ile Ahmet bebeğe yardım ediyor kendisine çok teşekkür ederim. Anamur ve Kumluca ilçelerinde de SMA hastası olan bebekler için çok kısa bir zamanda yardım toplandı ve bu bebeklerin tedavileri başladığı haberleri duyuluyor. Anamur ve Kumluca ilçelerinin ikisi birlikte hem ekonomik hem de nüfus olarak bir Alanya etmiyor. O zaman niçin biz ihtiyacımız olan 2.5 milyon Doları halen toplayamadık. Alanya Belediye Başkanımız Adem  Murat Yücel ve Alanya Ticaret Odası (ALTSO) Başkanımız Mehmet Şahin’i göreve davet ediyorum. Alanya halkı bu iki başkanın ayağa kalkarak bir günde kalan bakiyeyi toplayarak Ahmet’imizin bir gün önce tedaviye başlamasını istiyor” açıklamasında bulundu..

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!