Kestel’de hummalı çalışma

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kestel Beldesi’nde hummalı çalışmalar aralıksız devam ediyor. Kestel Beldesi’nde köy içi çift şerit oluyor, sahildeki çalışmalar sezona bitirilecek.
Kestel Beldesi’nde hummalı çalışmalar rutin olarak devam ediyor. Kestel beldesi sahil kısmında yürüyüş yolları, peyzaj düzenlenmesi ve aydınlatma çalışmaları, aralıksız olarak yapılmaya devam ediyor. Ayrıca Kestel Beldesi’ne Sunset otelden, Kestel köy içi girişi, orta refüjü çift şeritli yol yapılmaya başlandı. Kestel Beldesi’nde merkezine kadar sürecek olan bu çalışma, Kestel ayrı bir estetik kazandıracağı aşikâr.
KESTELİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
 Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulunan Kestel Belediyesi’nin genç ve çalışkan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Beldemizdeki çalışmalara aralıksız olarak devam ediyor. Sahil çalışmalarımız kış boyunca devam edecek, 2012 yılı turizm sezonuna, Kestel’imiz bambaşka bir çehre ile girecektir” dedi.
 YENİ PROJELER YOLDA
Yücel, “Sahil çalışmalarımızda yürüyüş yollarını parke taşı ile kaplıyoruz. Aydınlatmanın yanı sıra peyzaj çalışmalarımızda başlayacak. D-400 Karayolu orta refüjü de aydınlatma çalışmalarını tamamladık. Bazı yerlerde peyzaj çalışmalarımız devam ediyor. Ayrıca Kestel köy içi yolunun Alanya girişinde çift yol ve kaldırım yol çalışmalarımız başladı. Bu çalışmalarda bizlere yardımcı olan Kestel halkına gönülden teşekkür ediyorum. Çalışmalar bittiği zaman Kestel’de bir şehir havası yaşanacak. Kestel ve Kestelli hak ettiği yatırımların meyvesini yönetimimizin elbirliği ile yaptığı projelerle alıyor. Dönemimizde çalışmalar bunlarla kalmayacak. Yeni projeler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Her şey Kestel ve Kestelli için” diyerek sözlerine son verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!