Kestel’e ASAT çalışması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kestel Mahallesi Muhtar Muhterem Şimşek, Büyükşehir Hizmet Şube Müdürü ve ASAT Müdürü ile Kanalizasyon sorunlarını incelediler.

Kestel Mahallesi Muhtarı Muhterem Şimşek, kurumlarla vatandaşın sorunları arasında köprü olmaya devam ediyor. Seçildiği günden bu yana çalışmaları ile takdir toplayan Kestel Muhtarı Muhterem Şimşek, Mahalledeki kanalizasyon sorunlarını yerinde tespit için Antalya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile Kestel’de bir araya geldi.

ŞİMŞEK BAŞARILI BİR HİZMET DÖNEMİ GEÇİRİYOR

Kestel Mahalle Muhtarı Muhterem Şimşek, her platformda Kestel halkının sorunları ve isteklerini kamuoyu ile paylaşmış ve sorunların giderilmesi konusunda başarılı olduğu biliniyor.

ASAT YETKİLİLERİ KESTELDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

Vatandaşları talebi üzerine kanalizasyon başta olmak üzere birçok sıkıntı ve talebi dile getiren Muhtar Şimşek Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Karaduman ve ASAT Müdürü Ümit Demirel ile Kestel’in Kanalizasyon sorununu yerinde incelediler.

MUHTAR ŞİMŞEK YATIRIM SÖZÜ ALDI

Muhterem Şimşek, daha önce vatandaşları talebi üzerine kanalizasyon başta olmak üzere birçok sıkıntı ve talebi dillendirmişti. Bu kapsamda Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Karaduman ve ASAT Müdürü Ümit Demirel, Muhtar Şimşek’in eşliğinde mahallede incelemelerde bulundu. Talepleri kaydeden yetkililer, çözüm odaklı çalışmaların en kısa sürede başlatacağını belirtiler.

ÜNİVERSİTE CADDESİ VE DİM MARKET BÖLGESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK

Konu ile ilgili Mahmutlar Post Gazetesine açıklamalarda bulunan Kestel Mahallesi Muhtarı Muhterem Şimşek “Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Mustafa Karaduman ve ASAT Alanya Müdürü Ümit Demirel ile birlikte Kestel’de Kanalizasyon konusunda incelemelerde bulunduk. Sıkıntılar Üniversite Caddesinde, Dim Market civarındaki kanalizasyon sorunu konusunda bir kısmının sözünü aldık, bir kısmı imar yolu geçince çözeme kavuşacak. Ayrıca su sıkıntısı olan yerlerde de incelemelerde bulunduk. Müdürlerimizden sözleri aldık, inşallah yapılacak” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!