reklam
reklam

3 Milyonluk okul. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 04:50

3 Milyonluk okul

3 Milyonluk okul
Son Güncelleme :

10 Ekim 2011 - 17:32

360 views

Mahmutlar Göleviz Mahallesi’nde yapılacak olan İlköğretim Okulunun 3 milyon TL’ye mal olacağı açıklandı.
Mahmutlar’ın okul açığını kapatması için yapılması planlanan okul hakkında bilgiler veren AK Parti Antalya İl Genel Meclis Üyesi Necati Yıldırım, Mahmutlar Post Gazetesine yaptığı açıklamada, “Mahmutlar Belediyesi tarafından okulun yapılacağı alan fiziki alt yapısı ve çevre duvarları yapıldı. 24 derslikli İlköğretim Okulu 3 milyon TL’ye mal olacak.
Ekim-Kasım ayında ihaleleri yapılacak okulların ödeneklerinin bir kısmının Milli Eğitim Bakanlığı, bir kısmını ise Antalya İl Özel İdaresi tarafından karşılanacak” dedi.
AK Parti İl Genel Meclisi üyesi Necati Yıldırım, “Özellikle okulun yer bulma ve proje hazırlanmasında eski belediye Başkanı Alaattin Çakır’ın ve okulun alt yapısı ile çevre duvarların yapılmasında Mahmutlar Belediye Başkanı Ali Çelik’in büyük katkıları vardır. Emeği geçen herkese şahsım ve bölge halkı adına  teşekkür ederim” diye konuştu.

reklam
reklam