Zamlar boğazımızı sıkıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “Alanya’daki en büyük sıkıntılardan birisi üniversite öğrencilerinin barınma ve gıda sorunu” dedi. 

 CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, hayat pahalılığının arttığına dikkat çekerek, sokaktan alışveriş yapabilme imkanının günden güne kısıtlandığını söyledi. Karadağ, “Önceki günü arar pozisyonda olduk.  Hayat pahalılığı artık boğazımızı sıkacak duruma değil, bizi mezara götürecek şekle getirdi” dedi.

“ÖĞRETMENLERİMİZÇAPULCUDEĞİL”
Ailelerin okula başlayacak çocukların ihtiyacını karşılamada fakr-u zaruret içerisinde olduğunu dile getiren Karadağ, birçok kişinin bu konuda kendilerine danıştığını söyledi. Karadağ, “Okullar açıldı. Üniversiteler de açılacak ama Alanya’daki en büyük sıkıntılardan birisi üniversite öğrencilerinin barınma ve gıda sorunu. Bunlar üst üste gelince Alanya’da problem yumağı halinde devam ediyor. Okulların açılmasıyla bir eğitim ordusu çocuklara eğitim verecek. Çocukları geleceğe hazırlayan eğitim mimarları öğretmenlerimiz ancak burada hiçbir zaman kabul etmeyeceğimiz bir şey var. Öğretmenlerimiz çapulcu değil. Hiçbir kişi, hiçbir kimse elleri öpülesi öğretmenlerimize çapulcu diyemez.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!