YÜREK SIZLATAN SAVUNMA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’da tartıştığı oğlunu silahla öldüren Baba Hakim karşısına (SEGBİS) sistemi ile çıktı. Baba Duran G. ‘Benim düşmanım yoktu diye bilirdim meğer oğlum benim düşmanımmış’  diyerek yürek sızlattı.

Mahmutları hayretler içinde bırakan cinayetin mahkemesi (SEGBİS) sistemi ile görüldü. Savunmasını görüntülü yapan sanık Duran G, oğlunun madde bağımlısı olduğunu ve sürekli tartıştıklarını söyledi.

OĞLUM BIÇAKLA ÜZERİME YÜRÜDÜ

Olay günü yine oğlunun krize girdiğini ve komşulara saldırdığını savunan Duran G, “Oğlum komşulara saldırdığı için tartışmaya başladık. Sonra kendisi elinde bıçakla üzerime yürüdü. ‘Oğlum yapma’ dedim ama dinlemedi. Ben de o arada onu korkutmak amacıyla yere ateş açtım. Sonrasını hatırlamıyorum. Benim düşmanım yoktu ama benim düşmanım çocuğummuş” dedi. Oğlunun daha önce de annesini öldürmeye çalıştığını öne süren Duran G, oğlunun uzaklaştırma kararı olmasına rağmen yine de aynı evde kaldıklarını ifade etti.

ESKİ EŞİ ŞİKAYETCİ OLMADI

Müşteki Serap Yurttaş ise öldürülen Cihat G’nin annesi olduğunu ve eski eşinden şikayetçi olmadığını belirtti. Cihat G’nin kız kardeşi Ceyda G. de ağabeyinin bağımlı olduğunu söyledi. ‘Babamın onu bilerek öldürdüğü düşünmüyorum.’ diyen Ceyda G, “Babam bizim canımızı korumak için yaptı. Ağabeyim kendisini kaybetmişti, çünkü uyuşturucu kullanıyordu” dedi.

YÜREK SIZLATAN SAVUNMA

Duran G, “Oğlum komşulara saldırdığı için tartışmaya başladık. Sonra kendisi elinde bıçakla üzerime yürüdü. ‘Oğlum yapma’ dedim ama dinlemedi. Ben de o arada onu korkutmak amacıyla yere ateş açtım. Sonrasını hatırlamıyorum. Benim düşmanım yoktu ama benim düşmanım çocuğummuş” dedi. Mahkeme heyeti, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!