YEŞİLKAYA “EMLAKCILAR DA YASAK’TAN MUAF OLMALI”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar’ lı Siyasetçi, yatırımcı ve iş insanı Emrah Yeşilkaya Pandemi döneminde bir çok iş yerinin pandemi yasaklarından muaf olması ve Emlak sektörünün yasak kapsamında olmasını eleştirdi. Yeşilkaya’nın Sosyal medyadan Kamuoyuna duyurduğu serzenişinde ayrıca ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e de esnafın sorunlarına eğildiği için Teşekkür etti.

ALANYA’YA YILLIK 300 MİLYON EURO KATKI

Yeşilkaya “Alanya ekonomisinin bir nevi lokomotifi olan emlak sektörünün duayenleri ve bu işi hakkıyla yapan değerli arkadaşlarım adına bu açıklamayı yapma gereği duyduğumu belirtmek isterim. Ne acı ki bizlerin yıllardır bu memlekete kattığımız değerlerin birazcık olsa da görülmemesi bizleri derinden üzmektedir. Yıllık yaklaşık 300 Milyon Euro ihracat yapan sektörümüzün, bırakın destek paketlerinin içinde yer almamasını, önüne bir sürü engel çıkarılması bizlere ve çalışanlarımıza zarar vermektedir. Bizler de bazı sektörler gibi ihracat yapan bir iş alanındayız. Hiç alakasız bazı iş kollarının pandemi yasağından muaf olmasını hayretle izlemekteyiz.

ŞAHİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Yine Alanya’mıza yatırım yapmaya gelen misafirlerimizin rahatça dolaşabilmeleri ve bu yatırımı yerinde göstererek satışını gerçekleştirecek olan ve ülke ekonomisine ciddi katkısı olan emlak firmalarının yasak dahilinde olması anlamsız ve bir o kadar da tezattır. Dün ve bugün her türlü sorunlarımızda yanımızda olan ve uğraş veren ALTSO Alanya  Başkanımız Sayın Mehmet Şahin e de teşekkürlerimi borç bilirim. Bu gün karara bağlanacak olan pandemi yasağının son vaziyetinde, yetkililerin bu durumu anlayarak, tarafımıza müsbet bir karar çıkmasını umut ediyor, tüm meslektaşlarıma ve kamuoyuna saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diyerek sözlerine son verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!