reklam
reklam

Virüs sardı her yeri!. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

3 Ekim 2022 - 04:43

Virüs sardı her yeri!

Virüs sardı her yeri!
Son Güncelleme :

13 Nisan 2021 - 17:58

85 views

Nasıl olacak böyle! Alanya kırmızıya boyandı. Mahmutlar Alanya’ya nazaran daha risksiz bir bölge ama tedbirleri elden bırakmamak gerek.

Tedbirler Halkı memnun etmiyor. Vaka sayıları her geçen gün dahada artıyor. Edinilen bilgiye göre, Alanya ‘da yoğun bakım doluluk oranı yüzde 92-93 düzeylerinde. Koronavirüs  hastaları için tek çare olduğu bilinen birinci sınıf yoğun bakım yataklarının doluluk oranının bu seviyelere çıkması vatandaşı tedirgin ediyor.

ALANYA KIRMIZI MAHMUTLAR NORMAL

Alanya’daki son vakalar korkutucu durumdayken Mahmutlar’da daha az vaka sayısı olduğu ‘Hayat Eve Sığar’ proğramından gözlemlendi. Alanya Mahmutlar arası Halk otobüsleri tıklım tıklım dolması Vatandaşlara bu kadar da olmaz dedirtti.

ALANYA KIRMIZIYA BÜRÜNDÜ

Kış aylarında koronavirüs  ile mücadelede inanılmaz bir başarı göstererek risk haritasında mavi renge ulaşmıştı. Hayat Eve Sığar uygulamasındaki son verilere göre Alanya bir kez daha kırmızıya büründü. Edinilen bilgiye göre, koronavirüs hastaları için tek çare olan birinci sınıf yoğun bakım yataklarının doluluk oranı Alanya’da yüzde 92-93 düzeylerinde.

reklam
reklam