reklam
reklam

Vatandaşı Elektrik çarptı. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

10 Ağustos 2022 - 04:41

Vatandaşı Elektrik çarptı

Vatandaşı Elektrik çarptı
Son Güncelleme :

17 Mart 2020 - 15:48

62 views

Mahmutlar ve çevre Mahallelerdeki vatandaşların evlerine ve iş yerlerine gelen yüksek rakamlı Elektrik faturaları isyan ettirme noktasına getirdi. Sosyal Medyada CK Akdeniz Elektrik Kurumuna veryansın eden Mahmutlar’ın tanınmış esnaflarından olan Erdem Uyar, “Allah bu CK’nın belasını versin bu ne! arkadaş soygun var, ‘dur’ diyen yok yazıklar olsun bunlara” açıklaması yaparak adeta toplumun kanayan yarasına parmak bastı.
MİLLET SÖMÜRÜLÜYOR
Öte yandan Sosyal Medyada Mahmutlarda emlak işi ile uğraş veren bir başka esnaf Ali Oruç CK Akdeniz Elektrik kurumuna isyan eden bir başka kişi. Oruç, “CK Akdeniz Elektrik kurumu yine aynı yine milleti sömürme!. Defalarca Başvuru ve dilekçe vermeme rağmen Maşallah bu ayda Fatura 1000 lira geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımdaki cevap sistemimize böyle işleniyor deniyor. Yani biz 6 ay boyunca milleti sömürüyoruz sonra pardon diyoruz. Ben şahsım olarak tüketici halkları mahkemesine başvuru yapıyorum. Eğer sizde sömürülmek istemiyorsanız aynısını yaparsınız. Cimer’e de başvuru yaptım” diyerek paylaşımda bulundu.

reklam
reklam