Vatan caddesinde çalışmalar sürüyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce Mahmutlar Vatan Caddesinde kaldırım yapım ve yenileme çalışmasına devam ediyor, Vatan Caddesinde 4600 metrekarelik alanda çalışma başlatıldı.

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Mahmutlar Vatan Caddesindeki çalışmaları sürüyor. Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği (MAHKOD) Başkanı Mesut İlhan’ın sosyal medyada yaptığı paylaşımdan sonra başlayan çalışmalardan Mahmutlar halkı memnunluğunu ifade ediyor. Vatandaşlar “uzun bir süredir Vatan Caddesindeki parke taşları bozuk hem tehlike arz ediyor hem de görüntü kirliliği yapıyordu. MAHKOD Başkanımız Mesut İlhan’ın resimli paylaşımından bir gün sonra Alanya Belediyesi fen işleri ekipleri iş makineleri ile birlikte yenileme çalışmalarını başlattı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e, MAHKOD Başkanı Mesut İlhan’a ve Belediyemizin emekçilerine teşekkür ederiz” dediler. Mahmutlar Vatan Caddesi’nde Toplamda 4600 metrekarelik bir alandan oluşan çift şerit yol çalışmaları tamamlanmasından sonra bölgede bir hareketlenme yaşanması bekleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!