Toksöz’den ALTSO seçimine 24 gün kala 24 Komiteye 24 Proje

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tunahan Toksöz, hergün seçim ofisinde ekip üyeleri ile bir araya geliyor. Aynı zamanda her saha ziyaretinde karşılaştığı talepleri ekibiyle birlikte dikkatle değerlendiriyor. ALTSO’da yer alan 24 komitenin içindeki yaklaşık 160 meslek grubunun talepleri, seçime 24 gün kala masaya yatırıldı.

Esnaf ziyaretlerinde alınan talepler doğrultusunda, ihtiyaçlara cevap veren projeler geliştirildi.

’24 GÜNDE 24 KOMİTEYE 24 PROJE’

ALTSO’da 24 komite bulunuyor. Bu komitelere bağlı yaklaşık 160 meslek grubu yer alıyor. Her mesleğin kendi sorunları ve beklentileri var. Bunlara ilişkin çalışmaların fikir sahibi başkan adayı Toksöz, “Alanya’mızı kronik sorun kıskacından kurtaracağız. Ekip arkadaşlarımız sadece kendi meslekleri alanında spesifik bir çalışmaya imza attı. Meslek komitelerimize esnaf ziyaretlerimizden aldığımız notları ilettik. Her bir masa kendi alanına has proje üretti. Bizim önceden hazırladığımız projelerimize ilave her gün 1-2 proje duyurarak seçim gününe kadar 24 projemizi daha duyurmanın gururunu yaşayacağız.

Yazılımcı genç kardeşlerimize yönelik projeler ve ALTSO üyelerimizin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlık içerisinde olduğu çok sayıda fikir var. Kadın müteşebbislerimize destek projemiz olduğu gibi gençlerimizi ve hepimizi ekran bağımlılığından kurtaracak çalışmaya kadar birçok projeye yer verdik. Baktığınız zaman ticaret odası sadece ekonomik bir yer gibi görünse de biz esnafımızı, gençlerimizi maddi olduğu kadar psikolojik açıdan da desteklemek istiyoruz. Alanya’mız için biz hazırız. Tüm ekip arkadaşlarıma, her gün seçim ofisimizi ziyaret eden kıymetli misafirlerimize, esnafımıza, iş insanlarımıza teşekkür ediyorum.

Büyüklerimizin dualarını aldık, hürmetlerimi sunuyorum. Heyecanla ALTSO seçimini bekliyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!