TOZ TOPRAK İÇİNDEYİZ!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar aylardır toz toprak içinde. Yerel yöneticilerin vatandaşların sosyal medya üzerinden haykırdığı isyanını görmek istememesi de ayrı bir detay olarak ortada duruyor.
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Gazeteci Mesut İlhan’ın sosyal medya sayfasında toz toprak içindeki araçları paylaşarak, “Burası Alanya’nın hangi Mahallesidir?” sorusuna katılımcıların, “Mahmutlar” cevabı vermesi Mahmutlar’ı yönetenlerin duyarsız olduklarını bir kez daha ortaya koydu.
OĞUZ, “SEÇENEK ÇOK”
İlhan’ın sosyal medya hesabından Burası Alanya’nın hangi Mahallesi sorusuna cevap veren takipçi Mali Müşavir İsmail Oğuz, “Ayrımsız her mahalle olabilir” dedi. Oğuz, “Mesela Kestel seralar tarafı, ya da Mahmutlar’dan bir yer ya da Yaylalı Mahallesi. Seçenek çok.
OĞUZ, “SAĞLAM YERLERİ İHBAR EDİYORUM”
Eskiden bozuk yolları çözüm masasına ihbar ederdim, şimdi sağlam yerleri ihbar ediyorum. Bu gün sağlam gördüğüm yer yarın delik deşik oluyor. Mesela su borusu döşenmiş, işlem biteli iki ay geçmiş ama hiçbir çalışma yok!
OĞUZ, “ALANYA EN REZİL ZAMANINI YAŞIYOR”
Belediye’ye sorsan ASAT bozdu der. ASAT’a sorsan o iş Belediye’de, Belediye yapacaktı der. Velhasıl kelam Alanya ve Mahalleleri en rezil zamanlarını yaşıyor” diye yorumladı.
İLHAN, “YEREL YÖNETİM SORUNU VAR”
Mahmutlar Koruma ve Yaşatma Derneği MAHKOD Başkanı Gazeteci Mesut İlhan, “Yerel yönetim konusunda Mahmutlar çok sorun yaşıyor. Şehir medeniyetlerinin tek tek yok olduğu Mahmutlar sürekli göç alması ve bu büyümeye yerel yönetimin ayak uyduramaması önümüzdeki en büyük sorun olarak ortaya çıkıyor” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!