Toklu; “Seçime hazırız”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK PARTİ’DE SEÇİM STARTI VERİLDİ

AK Parti seçim kampanyası için düğmeye bastı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Arena’da düzenlediği, AK Parti’nin “Türkiye Yüzyılı” başlıklı “Güçlü liderle Türkiye Yüzyılı” vizyon belgesi toplantısı gerçekleşti.

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu Başkanlığında “Güçlü liderle Türkiye Yüzyılı” vizyon belgesi toplantısına İlçe Teşkilatı tam kadro katıldı. İlçe teşkilatından kaldırılan otobüsler ile parti mensuplarını ve vatandaşları Ankara’da ki toplantıya götüren AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı, bu çoşkulu atmosfere hep birlikte şahitlik ettiler. Vizyon belgesi vurgusunun yapıldığı toplantıda 100. yılına girecek Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni hikayesi ve yol haritası anlamı da taşımakta. Bugün gerçekleşen toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim kampanyası için düğmeye bastı, teşkilatlara talimatlarını verdi. Başkan Toklu “İnşallah bu yüzyıl, Türkiye yüzyılı olacak” dedi.

AK PARTİ ALANYA’DAN ERDOĞAN’A GÜÇLÜ DESTEK

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’ndan kalkan otobüsler ve özel araçlar ile Ankara’ya hareket eden teşkilat mensupları ve vatandaşlar Ankara Arena’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği toplantıda yerlerini aldılar. İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun da bulunduğu toplantıda AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı 2023 genel seçimi öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteklerini gösterdiler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen toplantının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Asırlık projeler, millete hizmete adanmış bir ömür ister, vizyon ister, yüz yıllık hayaller ister. Türkiye Yüzyılı’nı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde inşa etmeyi sürdüreceğiz. AK Parti Alanya İlçe Teşkilatımız ile Ankara’da “Türkiye Yüzyılı” başlıklı “Güçlü liderle Türkiye Yüzyılı” vizyon belgesi toplantısına katılım sağladık.

AK Parti Alanya olarak Teşkilatımızın her kademesiyle, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına büyük bir heyecanla, şevkle hazırlanıyor, 2023 Genel Seçimine coşkuyla ve ilk gün ki aşkla çalışıyoruz. Her alanda büyüyen, güçlenen Türkiye için durmadan, yorulmadan mücadelemizi sürdüreceğiz. 2053 ve 2071 vizyonlarını Türkiye Yüzyılı’nın inşası yolundaki basamaklar olarak görüyor, dünya tarihinin bir dönüm yaşadığı bu dönemde sayısız projeyi hayata geçirmenin de haklı gururunu yaşıyoruz.

2023 Genel Seçimi öncesinde Teşkilatımızla durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ana Kadememiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve Mahalle Başkanlarımız ile 2023’e emin adımlarla yürüyoruz. Alanya’mızda çalmadık kapı, girilmedik sokak, alınmadık gönül bırakmayacağımız, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımız, yeri geldiğinde ailelerimizden feragat edip davamız için yollara koyulacağımız bir seçim sürecinde olduğumuzun farkında ve bilinci içerisindeyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a vermiş olduğumuz bir söz var, bu sözü yerine getirebilmek için çalışacağız, çalışacağız, daha çok çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın eser ve hizmet siyaseti, ülkemizin yeni kazanımlara kavuşacağı Türkiye Yüzyılı’nda daha da derinleşecek, daha büyük kalkınma hamleleriyle milletimiz kazanacak, ülkemiz kazanacak.

Türkiye Yüzyılı hedefimizde, Alanya’mızın refahını yükseltmek, şehrimize vizyon katmak, her alanda büyütmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.” ifadelerine yer verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!