THK’DAN TEŞEKKÜR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

THK Alanya Şube Başkanı Emine Keyaoğlu, bu yıl fitre, zekât, bağış ve kurban derisi toplama faaliyetlerinde destek veren muhtarlara teşekkür belgesi takdim etti.

Türk Hava Kurumu (THK) Alanya Şube Başkanlığı, tüm şubelerle birlikte bu yıl Ramazan ayında gerçekleştirilen fitre, zekât ve bağış faaliyetlerinden ve Kurban Bayramı’nda toplanan derilerden elde edilen net gelirin yüzde 60’ını depremzedelere yardım olarak gönderip kalan yüzde 40’ını da gençlerin sportif havacılık faaliyetlerinin desteklenmesinde kullandı.

THK Alanya Şube Başkanı Emine Keyaoğlu, çağrısının ardından THK’nın faaliyetlerine destek vererek daha fazla gelir toplanmasına katkıda bulunan mahalle muhtarlarını yine unutmadı. Daha önce özel olarak yaptırdığı muhtarlık rozetlerini takdim eden Keyaoğlu, bu kez de muhtarlara THK Başkanlığı imzalı teşekkür belgelerini sundu.

Alanya Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı ve İspatlı Mahallesi Muhtarı Hasan Yüksel ve diğer mahalle muhtarları ile bir araya gelen THK Alanya Şube Başkanı Keyaoğlu, teşekkür belgelerini tek tek takdim etti. Keyaoğlu, “THK’nın en önemli gelir kaynaklarından fitre, zekât, bağış ve kurban derisi faaliyetlerimizde her zaman muhtarlarımızın desteğini gördük. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha önce olduğu gibi bundan sonraki faaliyetlerimizde muhtarlarımız ile irtibat halinde olacağız” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!