reklam
reklam

Tadı Damağınızda kalacak! HAYDARZADE Açıldı…. Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

10 Ağustos 2022 - 05:54

Tadı Damağınızda kalacak! HAYDARZADE Açıldı…

Tadı Damağınızda kalacak! HAYDARZADE Açıldı…
Son Güncelleme :

02 Ağustos 2022 - 18:05

321 views

Mahmutlar son derece kaliteli ve modern bir mekana kavuştu. Haydarzade Künefe, Katmer ve Baklava’nın tadına doyamayacaksınız.

Mahmutlar’da bulunan Kumru Sokak’ta son derece kaliteli ve modern bir mekan hizmete girdi. Hüseyin Uyar ve Haydar Çelenk tarafından Mahmutlar’a kazandırılan Haydarzade Künefe, Katmer ve Baklava salonu lüks, modern mimarisi ve ürünlerinin kalitesiyle bölgede kendisinden söz ettirmeye başladı. 300 kişiye aynı anda servis yapılabilen mekan da VİP oda, Loca, Çocuk oyun parkı ve bebek altı değiştirme odasına kadar düşünülmüş. Ustalarının Gaziantep’ten geldiği mekan da güler yüzlü ve tecrübeli servis elemanlarının hizmet kalitesi üst düzeyde olması müdavimlerin her geçen gün daha da artmasına neden oluyor. Mahmutlar Post Gazetesi olarak Haydarzade Künefe, Katmer ve Baklava Salon’unun bölgeye hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.

 

 

reklam
reklam