SÖNMEZ’DEN TEŞEKKÜR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar Mahallesi muhtar adayı Ahmet Sönmez, CHP Alanya İlçe Örgütüne ve Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Muhtar adayı Ahmet Sönmez, geçtiğimiz günlerde Antalya Büyükşehir Belediyesine ve CHP Alanya ilçe Başkanlığına bir dilekçe yazarak Mahmutlar’ın ulaşımda yaşadığı olumsuzlukların çözülmesini istedi. Sönmez dilekçesinde:

Alanya İlçesi Mahmutlar Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi, Recepli Sokak, Karahasanlı Mevkii ve Kılıçaslan Caddesi (Eski Yukarı Mahalle) iki bin civarında yerleşik nüfusu, iki okulu, Mahmutlar Sanayi Sitesi ve imarlı alanlarda yoğun inşaat çalışmalarının olduğu bir bölgedir. Bölgemizde ikamet edenler, öğrenciler, sanayi çalışanları ve inşaat işçileri ulaşım sorunu yaşamaktadır.
Giderek artan nüfus yoğunluğu dikkate alınarak uygun görülecek saatlerde toplu ulaşım imkanı sağlanması hususunda gereğini arz ederim ifadelerini kullandı.

CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ devreye girdi ve sorunu çözdü.
Büyükşehir Belediyesinin müjdeli haberini alan Sönmez “Mahmutlar’ımızın kanayan yarası olan ulaşım sorunumuzu dilekçemizi vermemizin hemen ardından gerekli görüşmeleri yaparak ivedilikle çözülmesini sağlayan İlçe Başkanımız sayın Coşkun Karadağ’a, ve Büyükşehir Belediyemize halkımız adına şükranlarımı sunuyorum.

Bundan sonraki dönemde de Mahmutlar için hep birlikte çalışacağız” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!