Sönmez takdir topluyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlarlı Ahmet Sönmez, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Cenaze Hizmetlerindeki çalışmalarıyla takdir topluyor. Covid-19 belası çalışmasına engel olmadığı gibi gece gündüz birimi ve şahsı olarak elinden geldiği hizmetleri sonuna kadar insanlara faydalı olmak için kullanmasıyla çoğu insanın sevgisini de kazandığı gelen bilgiler arasında.
Geçtiğimzi seçimlerde Alanya Belediyesi’nde görevliyken mobbing uygulandığı iddiasıyla istifa etmek zorunda kalan Ahmet Sönmez, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Cenaze Hizmetlerinde Müdür Yardımcısı olarak göreve başladığından dikkatleri üzerine çekiyor. Mezarlıkların temizlik çalışmalarının ve cenaze hizmetlerinin düzene girmesiyle takdirleri toplayan Ahmet Sönmez’in çalışmaları tam gaz sürüyor. Pandemiye rağmen tam gaz çalışan Sönmez, gece gündüz birimiyle beraber vatandaşa hizmeti sürdürüyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!