Sığınmacılara giden para ile neler neler yapardık!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sıvınmacılara yıllık 9 milyar dolar gidiyor bu paralarla neler neler yapardık diyen Zafer Partisi Alanya İlçe Başkanı Sibel Dulum, Harbour Restoran’da Alanyalı basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.
TÜRKİYE ÇÖKÜŞTE, SIRTIMIZDAKİ YÜKTEN KURTULMAMIZ GEREKİYOR
İftar programında konuşan Başkan Dulum, sığınmacılar bu ülkeye çok büyük bir yük oluyor. Türkiye’nin çöküşte olduğunu görüyorsunuz. Ülkede bulunan 11 milyon sığınmacının maliyetinin yıllık olarak 9 milyar doları açıyor. Sırtımızdaki yüklerden acilen kurtulmamız gerekiyor dedi.
“ÜRETİMİ BİTİRDİLER”
Çok büyük bir paranın boşa harcandığını söyleyen Dulum, “Sadece bu Suriyeli sığınmacı ve kaçaklardan kurtulsak bile ülke adına büyük bir yükü bertaraf etmiş olacağız. Biz dünyada başka ülkelere en çok yardım yapan 2’nci ülke konumundayız. Bizim yıllık olarak yaptığımız yardımlar 7 milyar doları buluyor. Toplamda 16 milyar dolar ile bu ülkede neler neler yapardık bir düşünün. Ülkemizde üretim yapılmıyor. Zafer Partisi’nin en önemli konularından biri de Sürdürülebilir Planlı Kalkınma. Bu ülkede bitirilmeye çalışılan tarımı, hayvancılığı ve sanayiyi tekrar ayağa kaldırarak kalkınacağız. Tüm planlarımız hazır” dedi
“CUMHURİYET’İ KORUMAMIZ GEREKTİĞİNİ UNUTTUK”
Zafer Partisi’nin çıkış sebebini ülkenin 1919 yıllarına geri döndürülmesi olarak açıklayan Dulum, “Yeniden bir bağımsızlık savaşı veriyoruz. Ülkeye hangi alandan bakarsanız bakın tam anlamıyla bir çöküşteyiz. Ayağa kalkabilmek içinde böyle bir partiye ihtiyaç duyduk. Sabah akşam Atatürk’ten bahsediyoruz ama Cumhuriyet’i korumamız gerektiğini unutuyoruz, unuttuk. Demografik ve toplumsal yapımızı değiştirdiler, yeniden savaş vererek Cumhuriyet’in kazanımlarını geri almak zorundayız. Lütfen Türk milletinin tehlikede olduğunun farkına varalım” ifadelerine yer verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!