reklam
reklam

Sarıca "ELİNİZDE APO VAR PARÇALAYIN". Son Dakika Güncel haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 18:28

Sarıca “ELİNİZDE APO VAR PARÇALAYIN”

Sarıca “ELİNİZDE APO VAR PARÇALAYIN”
Son Güncelleme :

16 Şubat 2021 - 11:45

84 views

Saadet Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca 6 yıldır rehine tutulan askerlerimizi bu millete unutturdunuz . Medya hiç gündeme almadı 6 yıldır ne yaptınız bu 13 şehidimizi yaşatmak için ne yaptınız? diye sordu.

Alanya Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca PKK terör örgütünün 13 asker ve Polisimizi şehit etmesiyle ilgili basın açıklamasında şu sözlere yer verdi. Sarıca “Karayılanı paramparça edeceğiz diyorsunuz al elinde Apo var parçalasana .3 oy alabilmek için Apo’nun mektubunu okutup kardeşini TRT de konuşturdunuz, Bir İsrail bir tane ölü askerini terörist dediği Hamasın elinden alabilmek için 50 tane Haması serbest bırakıyor. 1996 da 8 Askerimiz PKK nın elinde iken Erbakan hoca rahmetli Van milletvekilimiz Fethullah Erbaş a git o askerleri al gel dediğinde Hain damgası yemesine rağmen medyada lince tutulmuş olmasına rağmen o askerlermizi gidip almışken sen terör örgütüdür ben muhatap almam ,onların propagandasını yaptırmam deyip 6 yıldır o çocukları bizlere unutturdunuz.!!

ERDOĞAN ŞEHİT ANNESİNİ TEBRİK ETTİ

Daha sonra Rize kongresinde şehit annesini telefonla arayarak tebrik ediyorsunuz ,elbette şehitlik bir MüslÜmanın ulaşacağı en yüksek mertebe siz önce askerlerimizin şehit olmaması için her türlü önlemi alın ondan sonra tebrik edin . 18 yıldır işbirlikçi, politikalarınız yüzünden PKK nın en büyük destekçisi ile hala işbirliği yapıp üslerimizi kullandırarak bana ne Amerika’dan demediğiniz müddetçe bu ülkede terör bitmez. Sizin bu yanlış politikalarınız yüzünden bu millet Mehmetçiğini sürekli şehit vermek zorunda değildir. 6 yıl önce rehine alınan bu askerlerimiz çözüm sürecinin başladığı yıllarda idi. o zaman PKK hendekler kazıp bombalar yerleştirirken TSK operasyon yapmak istediğinde valilerimize verdiğiniz talimatla engellediniz o zaman operasyonlar yapılmış olsaydı belki bu 13 şehidimizi vermeyecektik.”Gara ’da alçakça bir saldırıyla şehit edilen 13 sivil vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum. Sivilleri dahi hedef alan hain terör örgütü PKK’yı şiddetle lanetliyorum”! açıklamasın da bulundu.

reklam
reklam