SANDAL “TURİZM İYİ OLACAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Metehan Sandal İYİ Parti iktidarında Turizm İYİ olacak dedi.

İYİ Parti Antalya ve Bölgesine özel projeleri seçmen tarafından olumlu bulundu. Turizm ile ilgili projeleri Mahmutlar Post Gazetesine açıklayan İYİ Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Metehan Sandal Turizme yönelik önemli yatırımları İYİ Parti olarak bölge turizminin kullanımına sunacağız dedi.

TURİZM DENETİM A.Ş’E KURULACAK

Başkan Sandal “Otellerden alınan konaklama vergisinin büyük bir kısmını – kentin tanıtımında ve turizminin geliştirilmesinde kullanılmak üzere- yerel yönetimlere bırakacağız. Turizm işletmelerinden alınan TGA payını ise kaldıracağız. Turizm sektörünü denetlemek ve turizmde kaliteyi, dolayısıyla turizm gelirlerini artırmak amacıyla Turizm Denetim AŞ’yi kuracağız.

TURİZİM DESTEKLENECEK

Turizmin 12 aya yayılması, nitelikli turist girişinin arttırılması ve sektörde çeşitlendirmenin sağlanması amacıyla sağlık, festival, spor, doğa, kamp, karavan, tarih, kültür, inanç, müze, termal, gençlik, üçüncü yaş, yat, kruvaziyer, tarım, gastronomi, alışveriş, kongre ve fuar alanlarındaki turizmi destekleyeceğiz.

KRUVAZİYER TURİZMİ YAYGINLAŞACAK

Karadeniz, Ege ve Akdeniz’ de mevcut kruvaziyer limanlarında iyileştirme ve yeni kruvaziyer limanları inşa etme yatırımlar yapacak; bu pazardaki ülke payımızı arttıracağız” dedi. Sandal diğer Projelerimizi ardı ardına halkımıza anlatacağız. Türkiye İYİ olacak. Birlikte kazanacağız, Tarih yazacağız” dedi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!