Şahin’den yaylalara 2 ambulans

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, birini kendi cebinden, diğerini ise ALTSO’dan olmak üzere Gökbel ve Çayarası yaylalarına 2 adet tam teşekküllü Ambulans aldı.
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin geçtiğimiz haftalarda Gökbel ve Çayarası yaylalarını ziyaret ederek, yayla halkının acil isteği olan 112 Acil Ambulanslarını yayla halkının hizmetine sundu. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katıldığı 2 ambulans için gerçekleşen dua töreninde konuşan Başkan Mehmet Şahin, “Sosyal sorumluluğumuz kapsamında yaylalara ambulans konusunda muhtarlarımızdan talep geldi. Hemen harekete geçerek İl Sağlık Müdürümüzle irtibata geçtim. Bu süreçte hızlı bir şekilde herkes üzerine düşeni yaptı, ambulanslarımız burada. Yaylalarımıza hayırlı olsun. Çok sayıda yaylamız bu hizmetten faydalanacak” dedi.
“MAHMUTLAR’A TAPU MÜDÜRLÜĞÜ”
Başkan Şahin, “Bugün Alanya’mızda Tapu Müdürlüğü yetersiz kalıyor. Sayın Bakanımızın da desteği ile Mahmutlar’a tapu müdürlüğü açacağız inşallah. Sayın bakanımızdan bunu rica ediyoruz. Alanya’mızdan böyle büyük bir devlet adamı çıkmış, bu gücü her zaman arkamızda hissediyoruz” dedi.
ÇAVUŞOĞLU, “ŞAHİN’E ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ise, “Bugün burada yine anlamlı bir törende birlikteyiz. Alanya’ya her gelişimizde güzel haberlerimizi paylaşıyoruz. Bugün Ticaret Odamızın ve Başkanı Mehmet Şahin’in şahsi katkılarıyla temin edilen iki ambulansın devir törenindeyiz. Katkı sağlayan, emek veren herkese teşekkür ederim. Başkan Mehmet Şahin’e Alanya halkı adına şükranlarımızı sunuyoruz. Sivil toplum örgütleri sadece sorunları gündeme getirmemeli, aynı zamanda çözüme de katkı sağlamalı. Bu anlamda ALTSO’nun örnek olduğunu söylemek isterim. Çok güzel hizmetler üretiyorlar, kendilerine teşekkür ederim” diye konuştu..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!