ŞAHİN KIRSALDA ÜSTÜNLÜĞÜ ALDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin Alanya kırsalında üstünlüğü sağladı yorumları gelmeye başladı.

Alanya’nın tüm mahallelerinde vatandaşlarla buluşarak bir rekora imza atan Şahin, gittiği her yerde coşkulu kalabalıklar tarafından sevgi gösterileriyle karşılanıyor. Şahin’in ‘Belediye Sosyal Tesisleri ve Aile Çay Bahçeleri, Mahalle Meydanları, Festival ve Yayla Şenlikleri, Alanya Emekli Lokalleri, Tarımsal Sulama Göletleri ve Üreticinin Desteklenmesi’ projeleri kırsal Mahallelerde büyük sevinç ve heyecan yarattı

‘BELEDİYE SOSYAL TESİSLERİ VE AİLE ÇAY BAHÇELERİ’

Şahin, “Alanya’mızın her bölgesinde geleneksel mimarimize uygun olarak Belediye Sosyal Tesisleri ve Aile Çay Bahçeleri yapacağız. Buralarda halkımız hijyenik, güvenilir ve sağlıklı hizmete kavuşacak” dedi. Vatandaşlar “Çok büyük bir ihtiyaç” diyerek Şahin’e teşekkür ettiler.

‘DÜĞÜN SALONLARI, ETKİNLİK ALANLARI’

Şahin, “Düğün, taziye, eğlence ve benzeri sosyal faaliyetlerde kullanılmak üzere Eşgilik Düğün Salonu konseptli çok amaçlı etkinlik alanları ve ortak mekânsal düzenlemeler hayata geçirilecek. Hiçbir bölge belediye hizmetlerinden uzak kalmayacak. Mahallelerimizde hizmeti vatandaşlarımızın ayağına götürmek için belediye hizmet birimleri oluşturacağız” şeklinde konuştu.

‘ALANYA’YA EMEKLİ LOKALLERİ’

Alanya’da artık emeklilerin hak ettikleri değeri göreceklerini belirten Şahin, “Büyüklerimizin emekli olduktan sonraki günlerini dolu dolu yaşamalarını istiyoruz. Bu amaçla, sıcak sohbetler edebilecekleri, çaylarını yudumlayıp gazetelerini okuyabilecekleri, kütüphanesinden kitap okuyabilecekleri, ileri yaş atölyeleri ile vakitlerini daha verimli geçirebilecekleri Alanya Emekli Lokalleri açacağız. Bu lokallerimizle büyüklerimize hak ettikleri değeri göstereceğiz” dedi.

‘ALANYAMIZDA SUSUZ TARLA KALMAYACAK’

Gittiği her mahallede coşkulu kalabalıklar tarafından büyük ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanan Şahin, Alanya’nın doğusunda kuraklıkla boğuşan çiftçilerin yüreklerine su serpti. Şahin, “Sizlere Mehmet Şahin sözü. Göreve gelir gelmez hayata geçireceğimiz tarımsal sulama göletleri ile susuz tarlamız kalmayacak. Her zaman çiftçimizin, üreticimizin yanında olacağız. Sadece yaş sebze ve meyve üretimini değil hayvansal üretimi de destekleyeceğiz. Pandemi döneminde önemleri çok daha iyi anlaşılan üreticilerimizin her alanda desteklenmesi için elimizi taşın altına koyacağız” dedi.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!