reklam
reklam

POSTAR BAYHAN ‘ARYA BEBEK’ İÇİN GELİYOR. Son Dakika Kültür - Sanat haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

4 Aralık 2022 - 18:08

POSTAR BAYHAN ‘ARYA BEBEK’ İÇİN GELİYOR

POSTAR BAYHAN ‘ARYA BEBEK’ İÇİN GELİYOR
Son Güncelleme :

01 Kasım 2022 - 16:06

415 views

Popstar Bayhan SMA Tip 1 hastası Arya bebeğin tedavisine destek olmak amacıyla 12 Kasım Cumartesi günü Gazipaşa’da ücretsiz konser verecek.

Katıldığı yarışma programının ardından ‘Popstar Bayhan’ olarak tanınan ünlü şarkıcı Bayhan Gürhan geçtiğimiz haftalarda SMA Tip 1 hastası Arya bebek için Gazipaşa’da düzenlenen kermes programı için ilçeye geldi. Gazipaşalılar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Popstar Bayhan, Arya bebeğin tedavisine katkı sağlamak istediğini ve konuyla ilgili girişimlerde bulunacağını belirtmişti. Sevilen sanatçının Gazipaşalı Arya bebek için vereceği konserin detayları belli oldu. Bayhan, 12 Kasım Cumartesi günü Gazipaşa Cumhuriyet Meydanı’nda sevenleriyle buluşacak.Popstar saat 20.00’de başlayacak ücretsiz açık hava konserinde SMA Tip 1 hastası Arya bebek için sevilen şarkılarını seslendirecek.

reklam
reklam