“Öz evladım kadar seviyorum”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1461554_634603866598858_1094553974_nMahmutlar Belediye Başkan vekili A. Murat Can Alanya’nın Uğurlu köyünde elektrik kontağından evi yanan Durkadın Nineyi köyünde ziyaret etti. Durkadın Nine Avukat Murat Can’a Seni öz evladım gibi seviyorum beni bu kış gününde açta açıkta bırakmadın. Ayağının kırıldığını duydum çok üzüldüm Allah senden razı olsun dedi.
Alanya’nın Uğurlu köyünde aylar önce evi yanan ve hiç kimsenin sahip çıkmadığı Durkadın nineye sahip çıkan Can, Uğurlu köyüne giderek Durkadın nine hayır duasını aldı.
Durkadın ninenin evini yeniden yaptıracağı sözünü veren Can, inşaat çalışmalarını yerinde denetledi. Mahmutlar Belediyesine ait bir karavanı Durkadın nineye tahsis eden Can, iki ay önce yapımına başladıkları evin kaba inşaatının bitmek üzere olduğunu açıkladı. Durkadın ninenin ilkbahara kendi evinde gireceğini belirterek şu açıklamaları yaptı, “Durkadın ninemize evini yapacağımıza dair verdiğimiz sözün arkasındayız. 2 ay önce ninemizin evinin inşaatına başladık. Kaba inşaatını tamamlamak üzereyiz. İnşaat çalışmalarını yerinde denetledik ve Ninemizin bir ihtiyacı olup olmadığını sorduk” dedi.
Başkan vekili Can ve beraberindekilere çay ikram eden Durkadın nine, “Başkanımızdan Allah razı olsun, beni kış gününde açta açıkta bırakmadı. Ayağının kırıldığını duyduğumda çok üzülmüştüm. Onu öz evladım kadar çok seviyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!