“Neden Eray Erdem?”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem’in ekip arkadaşları “Neden Eray Erdem?” Sorusuna verdikleri yanıtlar ile dikkat çekti.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Eray Erdem’in ekip arkadaşları Mustafa Kemal Kahya, Ali Köroğlu, Rukiye Okşar, Rıdvan Yılmaz, Feyzullah Uludağ, Hüseyin Görgülü ve Necati Yıldırım, “Neden Eray Erdem?” sorusuna çektikleri video ile yanıt verdiler.

PEKİ, NEDEN ERAY ERDEM?

Necati Yıldırım; “Neden Eray Erdem tabii ki Alanya’nın gelişimine açık iş adamı Eray Erdem. Alanya’yı hem uluslararası arenada hem Türkiye genelinde en iyi temsil edebilecek, Alanya ticaretini en iyi seviyelere getirebilecek bunun için çalışmalar yapabilecek kişidir.  En azından yurtdışına gittiği zaman Alanya’yı temsil noktasında bildiği yabancı dillerle iyi temsil edecek rehber kullanmadan en iyi şekilde kendini anlatabilecek kişi olduğu için Eray Erdem.”

Hüseyin Görgülü; “Neden Eray Erdem sorusu benim için çok zor bir soru değil, 80’li yılların sonunda başlayan bir dostluğumuz, muhabbetimiz, kardeşliğimiz var. Bu süreçte Araya askerlik girdi fakat askerlikten sonra sanki bir gün önce görüşmüş gibi kaldığımız yerden muhabbetimize devam etmesini bildik. Bunların dışında Eray Erdem’in bu koltuğa oturup en iyi şekilde yönetebileceğini biliyorum. Hani arkadaşlıklar, dostluklar bunlar bir noktada önemli fakat Eray Erdem’in liyakati da var. Alanya ticaretine yaptığı hizmetlerde ortada ve en iyi yönetimi ben Eray Erdem’in yapabileceğine inanıyorum. Eray Erdem’in bu koltuğu doldurup daha iyi hizmetler yapabileceği için Eray Erdem.”

Feyzullah Uludağ; “Eray Erdem çünkü ‘Ortak Akla’ çok önem veriyor. Hedef ve amaçları doğrultusunda çok zeki bir lider. Bu konuda Alanya Ticaret ve Sanayi odası için uzmanlık alanına sahip. Bu yüzden ben Eray Erdem diyorum.”

Rıdvan Yılmaz; “En sevdiğiniz renk mavi. Denizimiz Gökyüzümüz. Neden Eray Erdem dersek, ben Alanya’yı güzel bir uçağa benzetiyorum ve uçağı güvenli ve doğru kullanabilmemiz için iyi bir pilota ve mürettebata ihtiyacımız var. Bu ekipte, donanımda Eray Erdem’de mevcut. 5 Kasım’da uçağımız kalkıyor. Yolcularımız kemerlerini bağlasın ve uçağı kaldırmamızı beklesinler.”

Rukiye Okşar; “Neden Eray Erdem çünkü Eray Bey inovasyona açık, değişime açık, gelişim alanında her şekilde imkanlarını zorlayan bir yapıya sahip ayrıca Alanya bir turizm kenti ve bu noktada ticaret ve sanayi kalkınmasında çok önemli roller alacağına inandığımız güçlü bir lider.”

Ali Köroğlu; “Bir turizm şehri olan Alanya’da Ticaret ve Sanayi Odasına üç tane yabancı dil bilen, turizmin değişik sektörlerinde ticaret yapmış, ticareti düzgün, karakterli, nezaketli, saygılı ve yardımsever kişiliği ile gönüllere taht kurmuş Eray Erdem tercih sebebim oldu.”

Mustafa Kemal Kahya; “Bildiğiniz üzere Alanya Ticaret ve Sanayi odası sadece sivil toplum örgütü veya sadece sıradan kuruluş değil kamu kurumu niteliğindedir. Dolayısıyla biz de kamu kurumlarında liyakatin esas alınması gereken bir dönemdeyiz. Bu düşünceyle Eray Erdem’in bu işi en layık şekilde en iyi şekilde, sadece rakip adaylar arasında mukayese ederek konuşmuyorum, Alanya’nın bir bütününü değerlendirerek Alanya’nın içerisinde bu işi layıkıyla yapabilecek en ideal en kişi olduğuna inanıyorum. Bunun birçok sebebi var. Eray Bey’in iş dünyasındaki saygınlığı, ticareti, tecrübeleri, sosyal konulara duyarlı olması ve hizmetleri. Bunların tamamını düşündüğümüz zaman çok başarılı şekilde başkanlığı götüreceğini inandık.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!