MEHMET ŞAHİN GELENEKSEL KAHVALTILI İSTİŞARE TOPLANTILARINA YENİDEN BAŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alanya Belediye Başkan Adayı ve Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin Alanya’nın iş insanlarıyla kahvaltılı istişare toplantısında bir araya geldi.

2013 yılında ALTSO Başkanı olarak seçildiği zaman başlattığı ve geleneksel hale getirdiği kahvaltılı istişare toplantılarına görevi bıraktıktan sonra da devam eden Şahin, Alanya’nın çözüm bekleyen sorunlarını konuşmak ve Belediye Başkanı seçildiği takdirde gerçekleştireceği projeleri aktarmak için iş insanlarıyla bir araya geldi.

Toplumun her kesimiyle Alanya’yı daha yaşanabilir hale getirmek, Alanya’nın marka değerini arttırmak için fikir alışverişinde bulunan Mehmet Şahin, kahvaltılı istişare toplantılarında katılımcıların dilek, istek ve çözüm önerilerini de dikkate alıyor.

ŞAHİN: TÜM DOSTLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM

Konu ile ilgili Şahin, “ Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevine seçildiğim zaman başlattığımız ve görev sürem boyunca pandemi dönemi hariç her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiğimiz kahvaltılı istişare toplantılara görevi bırakmama rağmen bu yıl da ara vermeden devam ediyoruz. 2013 yılında gerçekleşen oda seçimleri sürecinde üyelerimize bir söz vermiştim. Üyelerimize, seçimden seçime değil her zaman yanlarında olacağımızın, sıklıkla bir araya geleceğimizin sözünü vermiştim. Bu amaçla başlattığımız kahvaltılı istişare toplantılarımızda gördük ki ne kadar doğru bir faaliyette bulunmuşuz. Yıldan yıla katılımcı sayımızdaki artış, toplantı salonlarımızın yetersiz gelmesi bunun en güzel ispatı. Bizler bu toplantılarımızda sadece üyelerimiz ile bir araya gelmeyi değil, onların sektörlerinde yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerilerini de almayı hedeflemiştik. Bu sayede de bir çok sorunun çözüme kavuşmasını sağladık. Bu gün de görüyorum ki görevi bırakmamıza rağmen dostlarımızın yoğun ilgisi ile karşı karşıyayız. Samimiyetimizin, onların bizlere duyduğu güvenin bunda büyük rolü olduğunu düşünüyorum. Tüm dostlarıma buradan bir kez daha gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.Bundan sonra da sıklıkla dostlarımız ile gerek kahvaltılı istişare toplantılarımızda gerekse farklı organizasyonlarda bir araya gelmeye devam edeceğiz.” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!