Meclis'ten örnek davranış

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kargıcak Belediyesi, çevreye duyarlı politikaları ve yatırımlarıyla daha temiz ve sağlıklı bir belde için katı atıkların toplanması için çalışmalara başladı.
Meclis üyeleri katı atıkların toplanması ve ayrıştırılması için Başkan Asiltürk’e yetki verdi.
Aralık ayı meclis toplantısını belediye binasında gerçekleştiren Kargıcak Belediyesi, Başkan Zihni Asiltürk başkanlığında toplandı. Meclis’te iki gündem maddesi görüşüldü. Beldenin daha temiz ve sağlıklı bir ortama kavuşması için meclise sunulan ‘Katı atıkların toplanması ve ayrıştırılması’ olan gündemin birinci maddesi meclis üyelerinin tamamının evet oyu ile kabul gördü.
HEDEF TEMİZ VE SAĞLIKLI BİR BELDE
Kargıcak Beldesi’nde çöplerin düzenli toplandığını ve temiz bir çevre için belediyenin, çalıştığını belirten Başkan Zihni Asiltürk, hedefimiz gün geçtikçe büyüyen Kargıcak’ta, daha temiz ve sağlıklı bir belde dedi. Katı atıkların toplanarak çöplerden ayrıştırılacağını belirten Asiltürk, “Bu sayede çöplerden ayrılan katı atıklar geri dönüşüme giderek ülke ekonomisine katkı sağlayacak. İlgili firmalarla görüşerek anlaşma yapacağız” dedi.
Gündemin ikinci maddesi olan Aydoğan A.Ş ye ait imar planı tadilatı oy birliği ile kabul edildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!