MECLİS ÜYESİNE YENİ GÖREVİ HAYIRLI OLSUN

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlarlı Altso Meclis Uyesi Mücahit PİŞKİN mahallesinde bulunan Halil Ülker İlköğretim Okuluna Aile Birliği Başkanı seçildi.

Divan Kurulunun başlattığı toplantıda açılış konuşmalarından sonra seçim aşamasına geçildi. Oy birliği ile Aile Birliğine seçilen Pişkin konuşmasında”
Sayın Müdürüm, Sayın Aile Birliği Başkanım, Sayın öğretmenlerim ve saygıdeğer veliler 2023-2024 okul aile birliği genel kuruluna hepiniz hoş geldiniz.
Bizlere güvenerek oylarınızı kullandınız. Bu süreçte her türlü maddi-manevi desteklerimizi esirgemeyeceğiz. Okul hepimizin okulu. Bir başarı varsa bu çatı altında gerçekleşir. Okulumuz ve öğrencileri için her türlü faydalı olacak projelerde iki elimizi taşın altına koyacağız.
Geçmiş dönemlerde Okul Aile Birliği Başkanımız Adem KOÇ ve yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.
Yonetim Kurulunda görev alan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Listemiz:
Asil Liste
Mücahit PİŞKİN
Cemile SALTALI
Ali COŞKUN
Sami SANDAL
Adem KOÇ (Koç Soğutma)
Yedek Liste
Sibel KISA
Dilek ÇAĞLAR
Hasan KISA
Mehmet ŞEN
Nazmiye KISA
Denetleme Kurulu
Av. Ümit KAR
Aziz PİŞKİN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!