MATSO Başkanı Boztaş koronaya yenik düştü
![featured](https://mahmutlarpost.com/wp-content/uploads/2021/05/ahmet_boztas_vefaat_etti.jpg)
Paylaş
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.
Geçtiğimiz aylarda Covid-19 salgınına yakalanan ve hastanede tedavi altına alınan Boztaş verdiği yaşam mücadelesini kaybederek hayata gözlerini yumdu. Mahmutlar Post Gazetesi olarak Ahmet Boztaş’a Allah’tan rahmet ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz