reklam
reklam

Mahmutlar'da Rus Kadın Hırsızlıktan Göz Altına Alındı. Son Dakika Asayiş haber başlıkları ve gelişmeler - Mahmutlar PostMahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika – MahmutlarPost

25 Eylül 2022 - 05:08

Mahmutlar’da Rus Kadın Hırsızlıktan Göz Altına Alındı

Mahmutlar’da Rus Kadın Hırsızlıktan Göz Altına Alındı
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2021 - 17:07

92 views

 Turist olarak Mahmutlara Gelen Svetlana K. (67) yaşındaki kadın bir başka Rus Kadın S.D isimli kadının çantasını Mağaza içinde çaldı. Svetlana yakalanarak Jandarmaya teslim edildi.

Edinilen bilgiye göre olay bu gün Mahmutlar Barbaros Caddesi’nde bulunan bir giyim mağazasında meydana geldi. Rus uyruklu S.D.(44) isimli kadın elbiselere baktığı esnafa içerisinde cep telefonu, kredi kartı ve 500 TL bulunan çantasının çalındığını mağaza yetkililerine bildirdi. Mağaza personeli durumu jandarmaya bildirdi. Bunun üzerine mağazaya gelen jandarma ekipleri yaptıkları kamera incelemelerinin ardından çantayı Rus uyruklu Svetlana K.(67) isimli kadının çaldığını belirledi. Ekipler Rus kadının evine yaptıkları baskınla kadını gözaltına aldı. Svetlana K. karakoldaki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. Şüpheli yurt dışına çıkış yasağı ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

reklam
reklam