Mahmutlar’da bir Otel daha kapandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahmutlar ’da 14 otel yıkılırken May Garden Otelde kapısını kilit vurarak Otelcilik faaliyetine son verdi.
CHP eski İlçe Başkanı Ali Takavut, otel işletmeciliğine son noktayı koyduğunu açıkladı. Takavut Mahmutlar’ da 23 yıldır yaptığı otel işletmeciliğine son noktayı koyduğunu açıkladı.
EMEKCİNİN YANINDA OLMAYA ÖZEN GÖSTERDİM
CHP eski İlçe Başkanı Ali Takavut tüm misafirleri mutlu etmenin zorluğuna dikkat çekerek yıllardır yaptığı otel işletmeciliğini bıraktığını duyurdu. Takavut, “Biraz buruk ve hüzünlü ama her şeyin bir sonu olduğu gibi otel işletmeciliğine son noktayı koydum. 23 yıldır yapmış olduğum otel işletmeciliğinde yüzlerce kişiyle çalıştım. Bu süreç içerisinde hep emek tarafı oldum. Zor zamanlarında emekçilerimizin yanında olmaya özen gösterdim. Ancak çok da vefasızlık gördüm. Çalışanlarımın SGK ödemelerini zamanında yatırdım. Devletime olan borçlarımı zamanında ödedim. (zamanında yatırmayıp aftan yararlananları görünce).
TURİZMDE ‘PARDON’ OLMUYOR
Tedarikçi arkadaşlarımla hiç sorun yaşamadım. İyi bir işletmeci olmaya çalıştım ve başardığımı düşünüyorum. Turizm bir hizmet sektörü olunca tüm misafirleri mutlu etmek zorundasın, pardon olmuyor. Sektördeki tüm işletmeci arkadaşlarıma kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi
MAHMUTLAR’DA 15 OTEL YOK OLDU!
Alanya bölgesinde en fazla otele sahip Mahmutlar iken şu anda en az oteli olan Mahmutlar oldu. Şu ana kadar 13 otel tesisi yıkılan Mahmutlar’lılar otellerin yıkılması karşısında üzgün olduklarını belirttiler. Mahmutlar’da yıkılan oteller, Turse Otel, Alanka Otel, Turkauz Otel, Ulaşlar Otel, Aktaş Otel, Blue Vellevet Otel, Günay Otel, Odeon Otel Kaan Apart Otel Oscar Otel, Syerda Otel Deha Otel, Sonas Alpina Otel ve son olarak da Klas Dom Otel yıkılarak yerlerine yüksek katlı konutlar yapıldı. 15. Otel May Garden ise otelcilik mesleğine noktayı koydu ve konut olarak hizmet veremeye başladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Mahmutlar Haber, En Güncel Haberler, Son Dakika - MahmutlarPost ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!